Deloitte – Θέση Εργασίας (Προς Φοιτητές & Αποφοίτους)

Με αφορμή ένα έργο Δημοσίου που έχει αναλάβει η εταιρεία μας (Deloitte), αναζητούμε άτομα τα οποία θα εργαστούν ως Δειγματολήπτες ψηφιοποιημένων αρχείων και ως Επόπτες των ομάδων των Δειγματοληπτών. Για τον ρόλο των δειγματοληπτών θα εξετάσουμε και προφίλ φοιτητών, ενώ για τον ρόλο των Εποπτών κυρίως προφίλ αποφοίτων.

Συνημμένες θα βρείτε τις αγγελίες των δύο θέσεων, σε περίπτωση που επιθυμείτε να τις κοινοποιήσετε στην ιστοσελίδα του Τμήματός σας. Τα βιογραφικά των ενδιαφερόμενων φοιτητών/ αποφοίτων, μπορείτε να τα αποστείλετε στην ηλεκτρονική μου διεύθυνση tboukis@deloitte.gr ή εναλλακτικά να τη συμπεριλάβετε στο τέλος της ανάρτησης, ώστε να μου προωθήσουν τα CVs τους απευθείας οι ενδιαφερόμενοι.

tboukis@deloitte.gr | www.deloitte.gr

Περιγραφή Θέσεων Δειγματοληψίας