Δήλωση πρόθεσης ορκωμοσίας Ιουλίου 2023

Όσοι/ες φοιτητές/τριες επιθυμούν να ορκισθούν στην ορκωμοσία Ιουλίου 2023, παρακαλούνται να δηλώσουν την πρόθεσή τους στη Γραμματεία Φοιτητικών του Τμήματος  εώς και 21/05/2023 στέλνοντας email στο: cfotiado@arch.auth.gr ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΕΜΑIL για να γίνει ο σχετικός έλεγχος μαθημάτων, αναφέροντας τις τυχόν εκκρεμότητες που υπάρχουν (κωδικό μαθήματος, ερευνητική, διπλωματική).

Η ημερομηνία ορκωμοσίας θα είναι στις 12/07/2023.

Απαραίτητη προϋπόθεση για την ολοκλήρωση της διαδικασίας και της έγκρισης της αίτησης των υποψηφίων προς ορκωμοσία, είναι τυχόν πρακτική άσκηση που βρίσκεται σε εξέλιξη, να έχει ολοκληρωθεί έως το αργότερο 3/7/ 2023 (καταληκτική ημερομηνία που θα πρέπει να μας αποσταλούν όλα τα σχετικά έγγραφα ολοκλήρωσης της πρακτικής άσκησης).  Σε διαφορετική περίπτωση η αίτηση αυτόματα απορρίπτεται.

Πρόθεση ορκωμοσίας_Ιουλίου 2023