Δήλωση πρόθεσης ορκωμοσίας Απριλίου 2024

Όσοι/ες φοιτητές/τριες επιθυμούν να ορκισθούν στην ορκωμοσία Απριλίου 2024, παρακαλούνται να δηλώσουν την πρόθεσή τους στη Γραμματεία Φοιτητικών του Τμήματος έως και 20/03/2024 στέλνοντας e-mail στο : cfotiado@arch.auth.gr ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ E-MAIL για να γίνει ο σχετικός έλεγχος μαθημάτων, αναφέοντας τις τυχόν εκκρεμότητες που υπάρχουν (κωδικό μαθήματος, ερευνητική, διπλωματική).

Η ημερομηνία ορκωμοσίας θα είναι στις 24/04/2024.

Απαραίτητη προϋπόθεση για την ολοκλήρωση της διαδικασίας και της έγκρισης της αίτησης των υποψηφίων προς ορκωμοσία, είναι τυχόν πρακτική άσκηση που βρίσκεται σε εξέλιξη, να έχει ολοκληρωθεί έως το αργότερο 07/04/ 2024 (καταληκτική ημερομηνία που θα πρέπει να μας αποσταλούν όλα τα σχετικά έγγραφα ολοκλήρωσης της πρακτικής άσκησης).  Σε διαφορετική περίπτωση η αίτηση αυτόματα απορρίπτεται.