Αιτήσεις πρόθεσης έναρξης εκπόνησης Ερευνητικής ή/και Διπλωματικής εργασίας

Οι φοιτητές/-τριες που επιθυμούν να κάνουν αίτηση για έναρξη εκπόνησης Ερευνητικής ή/και Διπλωματικής εργασίας, θα πρέπει να καταθέσουν την αίτησή τους μέσα στο διάστημα από Δευτέρα 21 Φεβρουαρίου 2022 έως και Κυριακή 13 Μαρτίου 2022.

Τα έντυπα θα πρέπει να συμπληρωθούν ΜΟΝΟΝ στους υποπίνακες Α και Β και να αποσταλλούν στη Γραμματεία αφού πρώτα υπογραφούν από τον/την φοιτητή/φοιτήτρια και από τον/την επιβλέποντα/επιβλέπουσα (είτε με ψηφιακή, είτε με χειρόγραφη υπογραφή)  και να αποσταλούν στο e-mail:  anap@arch.auth.gr.  Σε περίπτωση που πρόκειται για ομαδική εργασία, η αίτηση προωθείτε από ένα μέλος μόνον της ομάδας.

Τονίζουμε ότι η αποστολή θα πρέπει να γίνει ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ από Πανεπιστημιακό e-mail.

Συνημμένα Κανονισμός Εκπόνησης Εργασίας και έντυπα Αιτήσεων:

ΑΙΤΗΣΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

ΑΙΤΗΣΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ