ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ “ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ 2” – ΙΟΥΝΙΟΣ 2022

06ΤΤ10 ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ ΙΙ – ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2022

Οι φοιτητές πρέπει να αποστείλουν έως 30/06/2022, φάκελο εργασιών μέσω wetransfer στα παρακάτω μέιλ: nadia.kalara@gmail.com  και difrang@gmail.com

Να αναγράφονται το ονοματεπώνυμο (πρώτα το επώνυμο)  και ο αριθμός μητρώου στην ονομασία του φακέλου όπως και στα περιεχόμενα αρχεία, με ελληνικούς χαρακτήρες.

Ο φάκελος  πρέπει να περιλαμβάνει

1. Αρχείο pdf που θα περιέχει εικόνες των τελικών project (1 ή 2 πρότζεκτ, αναλόγως). Όπως είχε ενημερώσει ο Δ. Φράγκος, η εργασία που έγινε μαζί του, μπορεί να συμπληρώνεται με συγκριτική παρουσίαση σύγχρονων καλλιτεχνών (από τις/τους 133 που προτάθηκαν προς μελέτη ή εκείνες/ους που σχολιάσθηκαν στο μάθημα και όχι “από το ίνσταγκραμ”)
  2. Αρχείο pdf με επιλογή 1-5 σκαναρισμένων σελίδων από το sketchbook (αφορά τους φοιτητές που δούλεψαν στην αρχή του εξαμήνου με την κ. Καλαρά)

Η διδακτική ομάδα