ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ για τους Πρωτοετείς φοιτητές του Τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΑΠΘ

Η έναρξη των μαθημάτων για το χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2020-2021, θα γίνει την Δευτέρα 5 Οκτωβρίου 2020.

Τα μαθήματα που θα πραγματοποιηθούν διά ζώσης είναι τα 2 υποχρεωτικά εργαστήρια (01ΕΑ10 και 01ΕΕ10), ενώ τα υπόλοιπα θα γίνονται διαδικτυακά.  Εντός της ημέρας θα αναρτηθεί ο Πίνακας Μαθημάτων για το ακαδημαϊκό έτος 2020-2021 και εντός των επομένων ημερών το Ωρολόγιο Πρόγραμμα.

Σημειώνουμε ότι ΜΟΝΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ, η δήλωση μαθημάτων για τους πρωτοετείς φοιτητών θα γίνει ΑΥΤΟΜΑΤΑ από τη Γραμματεία και δεν χρειάζεται φυσική παρουσία.

Επίσης ενημερώνουμε ότι λόγω των μέτρων και των ρυθμίσεων για τον περιορισμό διασποράς του κορωνοϊού, η Γραμματεία εξυπηρετεί διά ζώσης ΜΟΝΟΝ ΚΑΤΟΠΙΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΥ ΡΑΝΤΕΒΟΥ και φυσικά με όλα τα απαραίτητα μέτρα προστασίας (μάσκα και τήρηση των απαιτούμενων αποστάσεων).  Τα τηλέφωνα της Γραμματείας των Φοιτητικών είναι τα 2310995404 και 2310995590 και τα e-mail επικοινωνίας είναι: anap@arch.auth.gr και cfotiado@arch.auth.gr

Καλή ακαδημαϊκή χρονιά,

Από τη Γραμματεία