Ώρες υποδοχής

Ώρες υποδοχής φοιτητών
από τα μέλη ΔΕΠ

ΩΡΕΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΜΕΛΩΝ ΔΕΠ

Χειμερινό εξάμηνο 2016-17

 

Α’ ΤΟΜΕΑΣ: «Αρχιτεκτονικού Σχεδιασμού και Εικαστικών Τεχνών»

Αλεξοπούλου

  • Πέμπτη 12.00-16.00

 

Βεργόπουλος

  • Τρίτη 14.00-16.00
  • Τετάρτη 14.00-16.00

 

Καλαρά

  • Τρίτη 13.00-15.00
  • Πέμπτη 12.00-14.00

 

Καλφόπουλος

  • Πέμπτη 17.00-21.00

 

Παγώνη

  • Τρίτη 13.00-15.00
  • Τετάρτη 13.00-15.00

 

Παπαδημητρίου

  • Τρίτη 12.00-14.00
  • Πέμπτη 12.00-14.00

                Ή οποιαδήποτε ημέρα και ώρα με προ-συνεννόηση

 

Φράγκος

  • Δευτέρα 14.00-16.00
  • Τρίτη 12.00-14.00

                Ή οποιαδήποτε ημέρα και ώρα με προ-συνεννόηση μέσω e-mail

 

 

 

Β’ ΤΟΜΕΑΣ: «Αρχιτεκτονικού και Αστικού Σχεδιασμού»

 

Καλογήρου

  • Τρίτη 12.00-14.00
  • Πέμπτη 12.00-14.00

 

Conenna

  • Δευτέρα 11.00-13.00
  • Παρασκευή 12.00-14.00

 

Πάκα

  • Τρίτη 10.30-14.30

 

Παπαδοπούλου

  • Τρίτη 00-14.00
  • Πέμπτη 12.00-14.00

 

Τσουκαλά

  • Τρίτη 10.00-14.00

 

Συνεφάκης

  • Δευτέρα 12.00-13.30
  • Πέμπτη 12.00-13.30

 

Τέλλιος

  • Τρίτη 10.00-14.00

 

Τρατσέλα

  • Τρίτη 10.00-14.00

 

Σακαντάμης

  • Τρίτη 10.00-14.00

 

Σακελλαρίδου (μερική απασχόληση)

  • Δευτέρα 9.00-11.00

 

 

 

Γ’ ΤΟΜΕΑΣ: «Πολεοδομίας, Χωροταξίας και Περιφερειακής ανάπτυξης»

 

Αθανασίου

  • Πέμπτη 11.00-14.00

 

Αναστασιάδης

  • Τρίτη 10.00-14.00

 

Κομνηνός

  • Πέμπτη 13.00-15.00

 

 

Σπυριδωνίδης (Εκπαιδευτική άδεια)

 

 

Χριστοδούλου Χάρις (Εκπαιδευτική άδεια)

 

 

Μαρτζοπούλου Νάνσυ

  • Τρίτη 12.00-14.00
  • Πέμπτη 11.00-14.00

 

 

 

Δ’ ΤΟΜΕΑΣ: «Ιστορίας Αρχιτεκτονικής, Ιστορίας της Τέχνης Αρχιτεκτονικής,

Μορφολογίας και Αναστήλωσης»

 

Αρακαδάκη

  • Τρίτη 14.00-16.00
  • Πέμπτη 14.30-16.30

 

Δούση

  • Δευτέρα 10.00-14.00
  • Τρίτη 00-14.00

 

Λεφάκη

  • Δευτέρα 14.00-16.00
  • Πέμπτη 14.00-16.00

 

Σκαλτσά

  • Δευτέρα 00-14.00
  • Πέμπτη 12.00-14.00

 


 

Ε’ ΤΟΜΕΑΣ: «Αρχιτεκτονικού Σχεδιασμού και Αρχιτεκτονικής Τεχνολογίας»

 

Αξαρλή

  • Δευτέρα 12.00-14.00
  • Πέμπτη 12.00-14.00

 

Βαβύλη

  • Δευτέρα 14.00-16.00
  • Τετάρτη 00-15.00

 

Βασιλειάδης

  • Τρίτη 10.00-12.00
  • Πέμπτη 9.00-11.00

 

Βογιατζάκη

  • Τετάρτη 14.00-16.00
  • Παρασκευή 14.00-16.00

 

Ιωαννίδης

  • Τρίτη 12.00-15.00
  • Τετάρτη 12.00-15.00

 

Κονταξάκης

  • Τρίτη 12.00-14.00
  • Τετάρτη 12.00-14.00

 

Κουκόπουλος

  • Δευτέρα 13.00-14.00
  • Πέμπτη 13.00-14.00

 

Μαλινδρέτος

  • Τρίτη 11.00-13.00
  • Τετάρτη 11.00-13.00

 

Χρυσαφίδης

  • Δευτέρα 14.00-16.00
  • Τετάρτη 12.00-15.00
  • Πέμπτη 12.00-15.00